Merrjep Makina Durres

MERR JEP Makina. Dje 21:06 Kerkohet Distributor per Durresin. MERR JEP AUTO VETURA Shitje & Blerje & nderrime Makinash me cmime me konkuruese ne trreg. June 1, 2019 15:24 Nga Arkiva. 33,317 likes · 12 talking about this · 1,912 were here. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje Last Post By. Reklamoni makinen tuaj Blejme makina me cmim Okazion. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. 4 benzinâ ï¸ 🔹Makina e gatshme per cfare do lloj proveâ ï¸ Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen. Njoftimefalas. Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Durrës, ku treni ka marrë para një automjet. 20/01/2019, 17:04 20/01/2019. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Centre d'intérêt. Makina me qera. Too many domains hosted on the same server is an indicator that you are not really serious about your website, and your site will have a higher chance to be surrounded by bad neighbours. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Vile ne shitje : 1. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. 500 € 12 foto. 2020, 18:00! Magazinier Last Post By. Merrjep Makina Bujqesore Xem video clip Merrjep Makina Bujqesore tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :) Kemper concept study 2020 english - Agritechnica version. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali - Page 2. Makina ne shitje durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep shqiperi makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani makina ne shitje durres shes makina te lira merrjep vetura ne kosove gjej makina. Njoftime per makina, makina ne shitje. ⛔️Mercedes Benz W203 Kompressor Benzin+Gaz⛔️. al: Albania MerrJep. Grazie a Facebook puoi mantenere. o que e clipart o que e um clip art. Makina NE Shitje è su Facebook. Mësohet se makina ka qenë e parkuar në afërsi të Pallatit të Sportit, "Ramazan Njala". Fatmirësisht drejtuesi i saj ka arritur të dalë në kohë pa pësuar lëndime, ndërsa si pasojë e zjarrit janë shkaktuar …. Dyshohet se makina ka dalë me shpejtësi nga një rrugicë e drejt në rrugë, ku dhe ka goditur punonjësin e policisë. 4,647 likes · 176 talking about this. 0L Benzine 100. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. 000 € Durrës. Është djegur këtë të shtunë makina e kreut të forumit rinor të. #makinatshqiptare #autoboxal #blej #bleja #blejer #blejzer #porositeonline #resa #ladoublej #porositetani #blejeans #rudina #alb #durres #vizionplustv #insta #porositetanionline #porositedheti #porosit #direct #porositeiden #ne #shitet #porositenitani #makinatshqiptareal #makinatluksozeshqiptare #fejesajon #mercedesalbania #makina #merrjep. Fatmirësisht drejtuesi i saj ka arritur të dalë në kohë pa pësuar lëndime, ndërsa si pasojë e zjarrit janë shkaktuar …. Në Publicitet. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Rregjistrim për tregtarët. Tweet on Twitter. Mercedes-Benz C-Class Viti 2016 Motorr 2. Shperndaj ne Facebook Shperndaj ne Twitter. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj Hyr | Regjistrohu. 000 Km Gjendja Perfekte Cmimi deri ne Durres pa Dogane $7. MERR JEP Makina. Lajmi i fundit. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro shes blej. al on Facebook. Një tjetër aksident është shënuar në orët e mëngjesit të sotëm, këtë herë në rrugën nacionale Fushë-Krujë- Tiranë. Makina merr përpara biçkletën në Korçë, plagoset drejtuesi i saj Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht pranë fshatit Cangonj. Iscriviti a Facebook per connetterti con Makina NE Shitje e altre persone che potresti conoscere. Harrova fjalëkalimin. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 02. Atentati me dy të vdekur në Vlorë, më shumë se 15 persona të shoqëruar 1 18. Merrjep Al Vlore. Aksidenti mësohet se ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:50, në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit, në Armath, Manzë, konkretisht në vendin e quajtur "Akullorja". Video: Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Durrës. Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/wwwroot/madoublec. Shqipëri +355 44 537 787. Merrjep makina al and offers from the used car market where you can find it golf 5 makina ne shitje ne shkoder makina ne shitje tirane durres bmw merrjep makina audi. 18 K J'aime. Shperndaj ne Facebook Shperndaj ne Twitter. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Makina merr përpara biçkletën në Korçë, plagoset drejtuesi i saj Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht pranë fshatit Cangonj. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Vendbanime Prizren. Jump to page: Trego njoftimet 1 deri 30 nga 1309 … Opsionet e kategorisë. Raportohet se nga ngjarja ka vetëm dëme materiale. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. Merrjep Opel Merrjep Opel. Policia ka dhënë detaje mbi ngjarjen, duke. Makina forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje duke bërë të mundur shuarjne e flakëve. #albania #cls #veturaneshitje #njoftimefalas #blejmakina #topchannel #shesmakina #merrjepautovetura #luxurycarsal #rent #falas #njoftime #njoftimeonline #joq #makinaneshitje #encatics #makinateperdorura #tregumakinave #klanhd #tvklan #merrjepal #car #amg #tirana #autoboxal #vizionplustv #rudina #shitet #durres. Jeep Renegade Viti 2019 Motorr 1. 2020, 18:00. Rendit sipas: 7 foto. Makina & Autovetura. Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë Durrës. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës. This video is unavailable. Vlorë Dje, 17:21. Mësohet se njëri nga mjetet ka marrë flakë dhe shoferi ka ndaluar në vend, duke bërë që dy automjetet të tjera të përplaseshin nga pas. Range Rover Evoque HAMMAN Look Viti 2013 HAMMAN Look Motorr 2. Grazie a Facebook puoi. Disa minuta më parë, një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit. aktualitet Durres. al on Facebook. Një automjeti tip Volksëagen ka përplasur një këmbësor duke e lënë të plagosur rëndë. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa për fat të mirë raportohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz pasi shoferi dhe pasagjerët kanë dalë prej aty pasi kanë ndjerë tymin. Faqja 1 nga 44 1 2 e fundit. Personnalité publique. Një automjet është përfshirë nga flakët në Risili të Vlorës mbrëmjen e sotme. Merrjep Al Vlore. Audi A4 Viti 2010 Motorr 2. Policia e Durrësit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë. Durrës: Helmohen 40 gra, rrobaqepësia merr flakë Durrës: Helmohen 40 gra, rrobaqepësia merr flakë. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. Ngjarja ka ndodhur në. Kadafi Limuzine est sur Facebook. + Postoni njoftime FALAS! Blije atë që të duhet, shite atë që nuk të duhet! Kërkoni në mesin e 672. Matic Car Care That Needs To Be Done. Agjensi Bella Durres, Durrës. Videoja është dërguar në redaksinë onlinë të ABC News nga një qytetar. On Aug 1, 2019. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Durrësit, ku një mjet tip fuoristradë ka aksidentuar një shtetas, identiteti i të cilit ende nuk bëhet. 000 € 9 foto. 17 mijë pëlqime. 01/06/2019. Mejeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH. MERR JEP Makina. 0L Benzine 55. Ku i dihet mbase mund ta gjeni ketu. Video: Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Durrës. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. Merrjep Al Vlore. Ξεχάσατε το λογαριασμό σας; ή. Watch Makina merr flake - Agjencia Shqip on Dailymotion. 28/04/2018, 16:38 28/04/2018. Nëse regjistroni më shumë se 4 makina të ndryshme makina juaj nuk do të aprovohet. 000 Km Kondicion Optimal Cmimi deri ne Durres pa Dogane $17,100 €15,850 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana, Albania - Rated 4. Dyshohet se makina ka dalë me shpejtësi nga një rrugicë e drejt në rrugë, ku dhe ka goditur punonjësin e policisë. Mësohet se njëri nga mjetet ka marrë flakë dhe shoferi ka ndaluar në vend, duke bërë që dy automjetet të tjera të përplaseshin nga pas. ©2020 Dritare - NIPT L91412001K. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj Hyr | Regjistrohu. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Tregu Makinave. 0L Benzine 55. Një makinë është përfshirë nga flakët. Shqipëri +355 44 537 787. Faqja 1 nga 44 1 2 e fundit. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Merr flakë makina në aksin Tiranë-Durrës, shoferi hidhet në ecje e sipër (FOTO LAJM) Pas. MERRJEP SHQIPERI - MAKINA. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitje Last Post By. Rendit sipas: 7 foto. Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë Durrës. Vlorë/ Pezullohet lundrimi detar, shkak era e fortë dhe dallgët. Services aux entreprises. merr e jep makina bujqesore. Rivlerësimi i gjyqtarëve, miratohet në parim drafti i Euralius 0 23. Al - rruga tiran durres km 7, 07 Tirana, Albania - Rated 4. Të dyja vajzat kanë da. Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës Përshkrimi 🔹Makina e sapo ardhurâ ï¸ 🔹Me dogan te paguarâ ï¸ 🔹Makina ne gjendje perfekteâ ï¸ 🔹Xhama te zinj originalâ ï¸ 🔹Km originaleâ ï¸ 🔹Ngjyra gri🔹Cilindrata 1. MerrJep - Njoftime - Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Një automjet tip Volkswagen Passat në lëvizje e sipër është përfshirë nga flakët në orët e mesditës në qytetin e Durrësit. MERR JEP Makina. Fotot u postuan nga Panorama. Car Dealership. #shitet #durres #alb #makina #blejonline #makinatshqiptareal #autokleir #lushnje #blerjemekeste #tregmakinash #vite #fier #kleirkoshpk #blejshqip #makinatluksozeshqiptare #mercedesalbania #merrjepautotirana #merrjep #volvo #kruja #vwgolf #mazda #fiat #blejmakine #shesblejmakina #mercedesneshitje #mercedesalbanian #mercedesal #audimerrjep #audialbania. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 02. Watch Queue Queue. Një mjet ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës. Δημιουργία νέου λογαριασμού. Fotot u postuan nga Panorama. Makina tip “Benz” ka qenë me shpejtësi shumë të lartë dhe nuk ka mundur të devijojë në kthesë. See more of MerrJep. dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura tregu i makinave te perdorura ne shqiperi. al - Njoftimi 2007 Audi A6 Quattro Shitet, Durrës, AUTOMJETE, Makina, Audi, A6, 2007 Audi A6 Quattro , 5707005 Viti: 2007, Transmetuesi: Automatik. Newer Post. Kadafi Limuzine est sur Facebook. 17 mijë pëlqime. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës Lajme, Të fundit. DEUTSCHCOLOR. Merrjep 01 0693433804 Raporto shpalljen; Printo. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Vetura dhe Makina ne shitje ne Kosove ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Euro 21,000 MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 84,000 KM | | Automatike Me shume. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Mercedes-Benz C-Class Viti 2016 Motorr 2. Shperndaje. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. - Njoftimi U SHIT ,, FLM MERRJEP "OKAZION" Audi A4 Shitet, Elbasan, AUTOMJETE, Makina, U SHIT ,, FLM MERRJEP "OKAZION" Audi A4 pin - Njoftimi Benz 709 Shitet, Tiranë, AUTOMJETE, Makina. Një automjet tip 'BMW' ka marrë flakë mesditën e sotme në Durrës. Ballina Gazeta Express 04/11/2019 13:34. Por, dëshmia e tij, ose m. Merrjep Al Vlore. Visa mer av MerrJep. 300 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. , 20 vjeç,. TIRANË– Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë stadiumit Dinamo në Tiranë, ku një makinë tip ‘Audi’ është përplasur me disa makina të tjera. Rregjistro prane qendres tone nese ke: - Apartamente - Hyrje - Dyqan - Vila - Toke - Magazine - Bregdet -. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. MerrJep - Njoftime - Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Transporti publik në Shqipëri është i limituar dhe në disa destinacione turistike mungon. Vetura dhe Makina ne shitje ne Shqiperi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Në makinë në momentin që është parë tym, kanë qenë dy vajza. Makina NE Shitje è su Facebook. €2,500 2005' Mazda 3. Centre d'intérêt. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne gjermani shes makina te lira. Watch Makina merr flake - Agjencia Shqip on Dailymotion. Karburanti: Naftë. al στο Facebook. pin | Shpallje falas, automjete, patundshmeri, telefone, pune SHITET OSE NDRROHET C-180 BENZIN GAZ. Një makinë, gjatë ecjes në rrugë, është përfshirë nga flakët. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Merrjep tregu kosovar dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje te lira makina deri ne 1000 euro. al auf Facebook anzeigen. €4,300 2006' Volkswagen Golf. Jeep Renegade Viti 2019 Motorr 1. Merrjep Al Vlore. VENDBANIME. - Vendosni ne shitje automjetin tuaj. MERR JEP Makina. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. 0 May 13, 2019. See more of MerrJep. 000 Lek behet 33. Një makinë është shkrumbuar nga flakët pasditen e së hënës në autostradën Tiranë-Durrës. Matic Car Care That Needs To Be Done. Veturaneshitje. Sot 00:39 ������������SUPER Apartament 85 m2 Pamje nga deti 42 000 EUR Numri i dhomave: 4. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep al. 300 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Mercedes Benz C300 AMG. Merrjep 01 0693433804 Raporto shpalljen; Printo. Last updated May 13, 2019. al op Facebook. Durrës, 27-vjeçares i merr flakë makina në ecje. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Personnalité publique. U SHIT FLM MERR JEP 👍VW në Gjakovë | Vetura | U SHIT FLM MERR JEP 👍VW GOLF 4 16V: pin. Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. Mercedes-Benz C-Class Viti 2016 Motorr 2. Harrova fjalëkalimin. Prsh te gjitheve kush do te shes dicka posto ketu. Shitet - Scania Mega R420. Një tjetër aksident është shënuar në orët e mëngjesit të sotëm, këtë herë në rrugën nacionale Fushë-Krujë- Tiranë. Iscriviti a Facebook per connetterti con Altin Altin e altre persone che potresti conoscere. Por, dëshmia e tij, ose m. Merrjep makina kombajn keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. 8 based on 14 Reviews "Its great". Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Ende nuk dihen shkaqet e rëniës së zjarrit në makinë. #albania #cls #veturaneshitje #njoftimefalas #blejmakina #topchannel #shesmakina #merrjepautovetura #luxurycarsal #rent #falas #njoftime #njoftimeonline #joq #makinaneshitje #encatics #makinateperdorura #tregumakinave #klanhd #tvklan #merrjepal #car #amg #tirana #autoboxal #vizionplustv #rudina #shitet #durres. Një automjet tip Volkswagen Passat është. Durrës: Helmohen 40 gra, rrobaqepësia merr flakë Durrës: Helmohen 40 gra, rrobaqepësia merr flakë. Personnalité publique. Makina forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje duke bërë të mundur shuarjne e flakëve. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. al on Facebook. Një automjet tip 'BMW' ka marrë flakë mesditën e sotme në Durrës. Astrit Okazione Durres è su Facebook. Çmimi për reklamimin e makinave në shitje; Çmimi i Makinës 15 Ditë 1 Muaj 365 Ditë Derisa të shitet* * Alternativa deri sa të shitet e ka të detyrueshme njoftimin pas 365 ditëve!. Shpërndaje; 09:40 10/07/2018. Mësohet se pas helmimit të grave rrobaqepësia ka marrë flakë. Është djegur këtë të shtunë makina e kreut të forumit rinor të. Lajmi i fundit. SHPRESA-AL Computers. Njoftimefalas. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Ende nuk dihen shkaqet e rëniës së zjarrit në makinë. Merr flakë makina në aksin Tiranë-Durrës, shoferi hidhet në ecje e sipër (FOTO LAJM) Pas. Car Dealership. - Shfletoni qindra automjete ne shitje dhe zgjidhni ate qe ben per ju. Ky eshte tregu i makinave ne Shqiperi. Ndiqni pamjet pa koment: /abcnews. 10:29 | 29 Mars 2017. Per te gjithe ata qe duan te blejne nje makine. Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Durrës. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. This video is unavailable. 000 Km Gjendja Perfekte Full Option Cmimi deri ne Durres pa Dogane $18. 03 Maj 11:20 Dyqani OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT "DRR. Sot 00:35 Agjent për shit. Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. MERR JEP AUTO VETURA Shitje & Blerje & nderrime Makinash me cmime me konkuruese ne trreg. com Tregu i makinave durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes makina te lira merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje te lira shiten makina me letra 800 euro makina te perdorura ne. Shiten Makina me karburant benzine te Reja, te Perdorura. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë M. Makina me qera. Njoftimefalas. Kambio automatike. al personat fizikë dhe kompanitë munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shitblerjemakinash makina ne shitje me kamio automatike merrjep makina ne gjermani shes makina te lira gjej makina okazion merrjep vetura ne kosove makina ne shitje durres makina ne shitje ne shkoder merrjep. 03/07/2017 - 09:18. Merr flakë makina e kreut të FRPD-së në Durrës. Vetura në shitje Audi A4. Një makinë është shkrumbuar nga flakët pasditen e së hënës në autostradën Tiranë-Durrës. ELEKTRONIKA. Ndërsa makina merr flakë, në mes të qytetit. + Postoni njoftime FALAS! Blije atë që të duhet, shite atë që nuk të duhet! Kërkoni në mesin e 668. Shitet - VW Golf 5 - Motor 2. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Albania MerrJep - Njoftimi Landini Leggend 130 top Shitet, Durrës, AUTOMJETE, Makina bujqësore dhe pyllore, Traktorë, Markë tjetër, Landini, Landini Leg. - Njoftimi KAZAN RAKIE baker Shitet, Durrës, SHTËPI DHE KAZAN RAKIE baker. Shperndaje. Shqipëri +355 44 537 787 Ndihmë. pervec planimetrise aktuale ka mundesi manovrimi dhe per shtes dhome te trete, hapesira eshte e bollshme. Ξεχάσατε το λογαριασμό σας; ή. Tregu i makinave durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. Një automjet tip Volkswagen Passat në lëvizje e sipër është përfshirë nga flakët në orët e mesditës në qytetin e Durrësit. Car Dealership. by Java News. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Gjesti i bukur i Ozil, mbush tavolinat e besimtarëve në muajin e Ramazanit. Një aksident ka ndodhur pak pas mesnatës së sotme në aksin rrugor Maminas Gjiri i Lalëzit, nuk një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. C-Class (14) E-Class (7) A-Class (6) GLK-Class (2) B-Class (2) Sprinter (2) 250 (1) R-Class (1) Furgon (1) S-Class (1) Si Listë Galeri Me Imazh. DEUTSCHCOLOR. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Too many domains hosted on the same server is an indicator that you are not really serious about your website, and your site will have a higher chance to be surrounded by bad neighbours. SHPRESA-AL Computers. Të gjitha Automjete Makina BMW Seri 3 328 Durrës. Disa minuta më parë, një makinë është përfshirë. Description: Merrjep traktora gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne gjermani merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder makina deri ne 1000 euro makina vetura ne shitje. Mercedes Benz C300 AMG. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα MerrJep. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe. Një automjet ka marrë flakë në Rrugën e Kombit. Centre d'intérêt. Një aksident i rëndë është shënuar këtë mesditë në Durrës, ku një makinë ka përplasur një kalimtar. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Ato kanë dalë me shpejtësi nga rruga, duke u përfshirë dhe nga paniku. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. SHES BLEJ LAPTOPA & TELEFONA TE RINJE E TE PERDORUR. Mercedes-Benz C-Class Viti 2016 Motorr 2. Kanë dalë pamjet e një aksidenti që ndodhi pasditen e djeshme në Librazhd, ku një makinë humbi kontrollin dhe përplasi 4 makina të tjera të parkuara. Armand Shkullaku | Andi Bushati. Watch Queue Queue. Merr Jep Nderro, Durrës. Veturaneshitje. Rregjistro prane qendres tone nese ke: - Apartamente - Hyrje - Dyqan - Vila - Toke - Magazine - Bregdet -. Older Post. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. Shqipëri +355 44 537 787. MerrJep Shqipëri. Rendit sipas: 7 foto. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Një makinë është shkrumbuar nga flakët pasditen e së hënës në autostradën Tiranë-Durrës. Iscriviti a Facebook per connetterti con Altin Altin e altre persone che potresti conoscere. Lajmi i fundit. Merrjep 01 0693433804 Raporto shpalljen; Printo. Elektronika, 8064. SHKRUAR MË 1 Qershor 2019. Shqipëri +355 44 537 787. 3 βάσει 123 κριτικές, "Jam i interesuar. You do have very few domains (1 - merrjep. Gjesti i bukur i Ozil, mbush tavolinat e besimtarëve në muajin e Ramazanit. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Në aksidentin …. Shtëpi dhe familje, 2926. 55 331 J'aime · 36 en parlent. Një automjet është djegur plotësisht pasi ka. 03/07/2017 - 09:18. E shtunë 26, 2019, 22:10 Share this Facebook. Web: https://www. Merrjep Al Vlore. Shperndaje. Njoftim për punë, shërbime. 0L Benzine 100. Mi piace: 17. Merr flakë makina e parave 13:37, 04/05/2020. Video/ Makina merr flakë në ecje, në Durrës. Merrjep Makina Bujqesore Xem video clip Merrjep Makina Bujqesore tổng hợp nhiều clip hay nhất và mới nhất, Chúc các bạn thư giãn vui vẻ và thoải mái :). MAKINA ME QERA - AUTO ATLANTIK +355699844401 - +355698107700 Adresa: Lagja 5, Rruga Hysen Ketusha, Perball Stadiumit Durres. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. aksident arrestim Basha droge durres edi rama Erion Veliaj ilir meta itali lulzim basha PD policia protesta rama Sali Berisha sport tirane vlore. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Shiko më shumë nga MerrJep. Sections of this page. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. ML 350 CDI 4-Matic -Grand Edition-Mehr von MerrJep. Merrjep Opel Merrjep Opel. MERR JEP Makina. Motorri i automjetit që transporton valute ka marrë flakë ndërsa nuk janë shënuar të lenduar. Car Dealership. Vetura në shitje Audi A4. Gefällt 263. - Njoftimi KAZAN RAKIE baker Shitet, Durrës, SHTËPI DHE KAZAN RAKIE baker. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. €13,050 2010' Mercedes-Benz ML 320. Watch Makina merr flake - Agjencia Shqip on Dailymotion. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. #makinatshqiptare #autoboxal #blej #bleja #blejer #blejzer #porositeonline #resa #ladoublej #porositetani #blejeans #rudina #alb #durres #vizionplustv #insta #porositetanionline #porositedheti #porosit #direct #porositeiden #ne #shitet #porositenitani #makinatshqiptareal #makinatluksozeshqiptare #fejesajon #mercedesalbania #makina #merrjep. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. Tiranë-Durrës / Makina i merr jetën këmbësores. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. Makina me qera. MERR JEP Makina. Durrës, makina merr flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Durrësit, ku një mjet tip fuoristradë ka. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Ato menjëherë e kanë braktisur mjetin duke dalë jashtë. Agjensi Bella Durres, Durrës. Watch Queue Queue. Kapanon 500m2 + shtepi ne Durres jepet dhe me qera. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-shes blej makina. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orën 13:00, në autostradën Durrës-Tiranë ka ndodhur një aksident , ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. com është tregu profesional i makinave në internet për më tepër kliko këtu!. , 20 vjeç,. Sport dhe rekreacion, 3000. Car Dealership. Newer Post. ©2020 Dritare - NIPT L91412001K. Vetura në shitje - Gjirafa: pin. AL September 13, 2018 · Shitet audi a4 s line viti 2007 kambio manuale 6+1 marshe super okazion 5200€ per me shume info 0686431322 — at Te Stela Resort. Automjete, 51199. 000 Km Gjendja Perfekte Full Option Cmimi deri ne Durres pa Dogane $18. Web: https://www. Një makinë është përfshirë nga fjalët te mbikalimi i Plepave në Durrës. Elektronika, 8064. Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Sukth, ndërsa mjeti ka qenë në lëvizje. Créer un compte. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Ngjarja ka qenë aksidentale dhe fatmirësisht pa të lënduar, por ka bllokuar për disa minuta qarkullimin në hyrje të Tunelit të Kalimashit, shkruan Top Channel. Detajet e shpalljes në MerrJep. 33,317 likes · 12 talking about this · 1,912 were here. No Comments on Fier, merr flakë makina duke udhëtuar Një makinë e cila ka qenë në ecje e sipër në autostradën Fier-Lushnje ka marrë flakë në ecje gjatë kohës që në të udhëtonin dy bashkëshortë. 300 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Ballina Gazeta Express 04/11/2019 13:34. Shtëpi dhe familje, 2926. On Aug 1, 2019. Fotot u postuan nga Panorama. Video/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në Durrës. Makina merr përpara këmbësorin, përgjaken rrugët e Shqipërisë 13:57, 08/02/2020. 03 Maj 11:20 Dyqani OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT "DRR. Merrjep Opel Merrjep Opel. - Shfletoni qindra automjete ne shitje dhe zgjidhni ate qe ben per ju. Feb 6, 2019 | 16:02 SHPËRNDAJE. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. MERR JEP Makina. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj Hyr | Regjistrohu. Viti: 2008. Watch Queue Queue. Ky eshte tregu i makinave ne Shqiperi. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në makinën tip ‘Opel’ me por. FOTO/ Panik në Durrës, makina merr flakë në mes të qytetit. 000 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Σχετικές Σελίδες. al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Mi piace: 8540. Një automjet tip Volkswagen Passat në lëvizje e sipër është përfshirë nga flakët në orët e mesditës në qytetin e Durrësit. Pas ngjarjes është shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave shoferi i automjetit. Ο Panarit Buci Citi είναι στο Facebook. MerrJep – Njoftime – Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Description: Merrjep traktora gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne gjermani merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder makina deri ne 1000 euro makina vetura ne shitje. Recent bericht door pagina. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe. Merrjep tregu kosovar dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje te lira makina deri ne 1000 euro. Shopping et vente au détail. No Malware Detected By Free Online Website Scan On This Website. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Durrësit, ku një mjet tip fuoristradë ka aksidentuar një shtetas, identiteti i të cilit ende nuk bëhet. Merrjep makina al and offers from the used car market where you can find it golf 5 makina ne shitje ne shkoder makina ne shitje tirane durres bmw merrjep makina audi. Të gjitha Automjete Makina BMW Seri 3 328 Durrës. Too many domains hosted on the same server is an indicator that you are not really serious about your website, and your site will have a higher chance to be surrounded by bad neighbours. Ky i fundit është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. DEUTSCHCOLOR. Fotot u postuan nga Panorama. #makinatshqiptare #autoboxal #blej #bleja #blejer #blejzer #porositeonline #resa #ladoublej #porositetani #blejeans #rudina #alb #durres #vizionplustv #insta #porositetanionline #porositedheti #porosit #direct #porositeiden #ne #shitet #porositenitani #makinatshqiptareal #makinatluksozeshqiptare #fejesajon #mercedesalbania #makina #merrjep. Tweet on Twitter. Transporti publik në Shqipëri është i limituar dhe në disa destinacione turistike mungon. by Java News. Jeep Renegade Viti 2019 Motorr 1. - Vendosni ne shitje automjetin tuaj. 000 Lek behet 33. Motorri i automjetit që transporton valute ka marrë flakë ndërsa nuk janë shënuar të lenduar. Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Durrës, ku treni ka marrë para një automjet. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës sqarojnë se automjeti në fjalë ka marrë flakë në ecje. Sections of this page. Agjensi Bella Durres, Durrës. Njoftimefalas. Detajet e shpalljes në MerrJep. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Garage / aire de stationnement. 000Lek Telefono tani 0693444225. Description: Merrjep traktora gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne gjermani merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder makina deri ne 1000 euro makina vetura ne shitje. E moshuara 100-vjeçare fiton luftën me Covid-19, flet mbesa: Ky është "sekreti" i saj. Ο Panarit Buci Citi είναι στο Facebook. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Last updated May 13, 2019. Boutique d'informatique. E shtunë 26, 2019, 22:10 Share this Facebook. Automjeti, Tirana. Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makinen tuaj me cmime te arsyeshme Na gjeni ne. Në Publicitet. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Σχετικές Σελίδες. You do have very few domains (1 - merrjep. Merrjep Al Vlore. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. 0L Benzine 24. 643 likes · 37 talking about this. - Vendosni ne shitje automjetin tuaj. Watch Queue Queue. Related Pages. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orën 13:00, në autostradën Durrës-Tiranë ka ndodhur një aksident , ku kanë mbetur të plagosur 2 persona. Makina & Autovetura. Pasdite tragjike/ Makina merr përpara drejtuesen e biçikletës 18:46, 09/12/2019. Makina në shitje. Makina ne shitje Durres, Durrësi. 4 benzinâ ï¸ 🔹Makina e gatshme per cfare do lloj proveâ ï¸ Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen. Makina Ne Shitje Okazione është në Facebook. Elbasan, makina merr përpara 12-vjeçarin. Audi A3 sportback viti 2006 me dogane paguar/kambio manuale 6 marsha/2. If you still think that your website is infected with malware or hacked, please subscribe to a plan, we will scan your website internally and perform a full manual audit of your site as well as clean any infection that our free scanner didn't pick up. Tregu i makinave Durres, ju ofrojme makina te ndryshme. Motorri i automjetit që transporton valute ka marrë flakë ndërsa nuk janë shënuar të lenduar. 000 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. TREGU Makinave Durres, Durazzo, Durrës, Albania. Makina ne shitje Durres, Durrësi. Vetura MERCEDES E 220 CDI BLUEEFICENT AVANTGARDE OKAZIONN. Ky portal informativ është një. Kadafi Limuzine est sur Facebook. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Aktualiteti. dhe raportohet se ka marrë flakë në ecje e sipër. 4 benzinâ ï¸ 🔹Makina e gatshme per cfare do lloj proveâ ï¸ Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen. Merrjep tregu kosovar dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje te lira makina deri ne 1000 euro. Shitet Automjete Makina Durrës + Krijoni njoftim Njoftimet Dyqanet Durrës | Automjete | Makina. Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 10:29 | 29 Mars 2017. Centre d'intérêt. Klevis Alla është një ndër të fundit në listën e atyre që pasi është zbuluar si autor i një krimi merr vendimin për të bashkëpunuar me Drejtësinë, duke shmangur të paktën një dënim të rëndë, e sidomos kur është vetëm 22 vjeç. Shitet makine Mercedes-Benz ML350 CDI Bluetec - NRG Motors - Automjete ne Shitje dhe Qera Durres. 13 Nëntor 2017 | 10 : 29. 000 Km Gjendja Perfekte Full Option Cmimi deri ne Durres pa Dogane $18. Nga të dhënat të bëra të ditura mësohet se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme pranë Urës e Dajlanit. Makina merr përpara këmbësorin, përgjaken rrugët e Shqipërisë 13:57, 08/02/2020. Mjeti luksoz i markës 'Lincoln', ka marrë flakë në pjesën e motorrit, ndërsa siç duket në video, nuk ka dëme në njerëz. Panik në Durrës, makina me dy femra merr flakë në ecje. #shitet #durres #alb #makina #blejonline #makinatshqiptareal #autokleir #lushnje #blerjemekeste #tregmakinash #vite #fier #kleirkoshpk #blejshqip #makinatluksozeshqiptare #mercedesalbania #merrjepautotirana #merrjep #volvo #kruja #vwgolf #mazda #fiat #blejmakine #shesblejmakina #mercedesneshitje #mercedesalbanian #mercedesal #audimerrjep #audialbania. al (ip : 185. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. Local Business. MerrJep - Njoftime - Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera. Pages connexes. Klevis Alla është një ndër të fundit në listën e atyre që pasi është zbuluar si autor i një krimi merr vendimin për të bashkëpunuar me Drejtësinë, duke shmangur të paktën një dënim të rëndë, e sidomos kur është vetëm 22 vjeç. 17 mil Me gusta. al auf Facebook anzeigen. SHPRESA-AL Computers. Nëse regjistroni më shumë se 4 makina të ndryshme makina juaj nuk do të aprovohet. Shqipëri +355 44 537 787. 4 benzin, shumë ekonomike, klima, disqe alumini, goma te reja. Nga zjarri në automjet u shënuan vetëm […]. Ky i fundit është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. -merrjep al. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. al auf Facebook anzeigen. Shtepia 88 m2 , dyqan 30 m2 + 350m2 terren 2. 4 në Durrës, dhe në automjet ndodheshin dy femra, ku drejtuese ishte shtetasja Esmeralda Topallaj. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Ο Panarit Buci Citi είναι στο Facebook. Watch Queue Queue. Panik në Durrës, makina merr flakë gjatë ecjes në mes të qytetit. Makina në shitje. Makina merr flakë në autostradën Fier-Lushnje, plagoset rëndë çifti. Merr flakë në ecje makina, shoferi del në kohë prej saj Lajme, Të fundit. Ngjarja ka ndodhur. 000 Km Gjendja Perfekte Cmimi deri ne Durres pa Dogane $25. Kërkoni shpallje në MerrJep. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. TREGU I MAKINAVE DURRES - MAKINA - NjoftimeFalas. Sipas dëshmitarëve, makina tip Benz me targë 'VL 1836 C' është përplasur duke dalë nga rruga e më pas ka marrë flakë. Rregjistrim për tregtarët. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. Shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping. Lexo në MerrJep. On Aug 17, 2019. Δείτε περισσότερα σχετικά με τη Σελίδα MerrJep. Digjet makina në Durrës Një makinë është përfshirë nga zjarri në autostradën Tiranë-Durrës pak më parë. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. al (ip : 185. TIRANË– Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë stadiumit Dinamo në Tiranë, ku një makinë tip ‘Audi’ është përplasur me disa makina të tjera. Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Shpërndaje; 09:40 10/07/2018. Aksident i rëndë, makina merr përpara policin në aksin Tiranë-Durrës. Per nje makine fiat Fiorino. Centre d'intérêt. ML 350 CDI 4-Matic -Grand Edition-Mehr von MerrJep. Lajmi i fundit.